Šárka Beránková      

tel.: 737 112 178

Jsem profesionálni dámská a pánská kadeřnice s dlouholetou praxí v oboru. Mojí filozofií je podtrhnout krásu a osobnost.. Pracuji výhradně s italskou kosmetikou ,,BLACK PROFESSIONAL "

______________________________________________________________________________

Kamila Měsíčková

tel.: 736 205 697

https://www.instagram.com/Hairstylistkamila/

https://www.facebook.com/hairstylistkamilam

198178997_301189328386392_1826257949676101945_n.jpg

“Miluji, když klientky odchází ze studia s úsměvem na tváři!”

Kamča je nejmladší členkou našeho týmu. Pravidelně na sobě intenzivně pracuje, aby se jako kadeřnice stále rozvíjela. Nejraději na školení od Paul Mitchell , které jsou na českém trhu na vysoké úrovni. Její silnou stránkou jsou pánské střihy, mikáda a balayage.

                                               

______________________________________________________________________________

Hana Minaříková

tel.: 605 945 508

____________________________________________________________________________________

Bohunka Paskudová

Mateřská dovolená

https://www.facebook.com/kadernice.bohunka.brno/

Jmenuji se Bohunka a mojí radostí je pocit hebkých a lesklých vlasů. Baví mě se ve svém oboru neustále vzdělávat, objevovat nové techniky a zkoušet nové přípravky. Mým cílem je vždy co nejpřesněji vystihnout požadavky klienta, avšak vždy v souladu se zachováním kvality vlasů.

____________________________________________________________________________________

  Andrea Vašková   

tel.: 737 923 121

https://www.facebook.com/Andrea-Vašková-kadeřnice-103163777961071/

Kaaral- Něco o mojí značce produktů se kterou pracuji.

Je vysoce kvalitní přírodní profesionální vlasová kosmetika. Kompletní sortiment produktů bez chemických konzervantů- parabenů.

Produkty Kaaral nezpůsobují alergie vyvolané těmito látkami, ani nepodporují jejich vznik. Unikátní složení výrobků založené výhradně na vysokém podílu přírodních léčivých složek. Používají se nejnovější technologie výroby a je prokazatelná účinnost a vyditelné výsledky při pravidelném používání všech barev Kaaral. Při pravidelném barvení dochází ke znatelnému zkvalitňování a zpevňování vlasů, poskytují 100% krytí šedivých vlasů. Barvy dosahují vždy vynikajících výsledků, zejména pro své výživné a reparační účinky. Hlavními složkami barev jsou hedvábné proteiny a proteiny z řýže. Hedvábné proteiny jsou volné aminokyseliny v hydrolizovaném hedvábném séru, nahrazujé asbsenci keratinu uvnitř vlasových vláken. Hedvábné proteiny vytváří ochranný a flexibilní film, regenerují vlasy narušené barvením, působí pozitivně na ochablé vlasy, mají antioxidační účinky, zvišují objem a lesk. Proteiny z rýže mají obdobné vlastnosti jako hedvábné proteiny, zajišťují optimální hospodaření s vodou v pokožce a vlasových vláknech a tím podávají vlasům lesk a pevnost. Kromě možností barvení, melírování a různých technik zesvětlování, nabízí Kaaral komplexní řadu profi péče pro všechny typy vlasů. Šampóny a kondicionéry od této značky jsou vyrobeny inovativní a moderní technologií garantovanou vysokou kvalitou speciálně vybraných přírodních složek. Vynikají regeneračními, ochrannými, zklidňujícími, protizánětlivými, antiseptickými a aromaterapeutickými účinky. Pro daný typ vlasů.

Nabízím také možnosti vyživení a hydrataci v ošetření pro vlasy suché a unavené v hlubokém vyživení vlasového vlákna s hydrolizáty hedvábí, perfektní pro všechny typy vlasů. Speciální emulze obsahuje provitamín B5, vitamín C a aloe vera+rýžové proteiny. Byla vyvinuta, aby poskytla barveným i přirozeným vlasům extrémní míru měkkosti a lesku. Dále nabízím svým klientkám intenzivní léčbu vlasového vlákna v ampulkách speciálně vytvořených pro obnovu unavených a poškozených vlasů díky častému používání horkých fénů a žehliček. Emulze obsahuje provitamín B5 s vyživující a hydratující složku. Proniká hluboko do vlasového vlákna a obnovuje vlas zevnitř, nebo ampule obsahující minerály, ceramidy a mateří kašičku, kdy se tyto složky vstřebávají hluboko do vlasu, kde obnovují rovnováhu a hydrataci vašeho vlasu. Dále nabízím aplikaci restrukturační, či hydratační masky, pro zvlášť poškozené vlasy bez vitality. Její bohaté vysoce hydratační složky regenerují do hloubky, aniž by vlas zatížila. Je obohacena o mateří kašičku, vitamíny A, B1, B2, B5, B6, PP.H. Tato značka kvalitní vlasové kosmetiky ze slunné Itálie nabízí styling pro ženy i muže s vysokou účinností pro konečnou úpravu vlasů, zatím co její cenné složky zároveň vlasy ošetřují, chrání a zajišťuje profesionální výsledek pro každý účes. Jeden z důvodů proč pracuji s touto značkou a jejími výrobky vlasové kosmetiky, je nejen kvalita a možnosti, díky kterým mohu činit své zákazníky spokojenými, ale zároveň vlasy i vlasovou pokožku ozdravovat. K 05 je řada profesionálních produktů pro léčbu vasové pokožky. Má vysokou účinnost díky využití inovativních biotechnologií, kterými se získávají přírodní léčivé aktivní látky, jako jsou rozmarýn, vojtěška, komodice lékařská, chmel otáčivý a další, které stimulují kmenové buňky. Významnou složkou řady K 05 je také tee tree oil, který vykazuje antiseptické, antimykotické, baktericidní a virocidní vlastnosti. Vysoká koncentrace extraktů z arniky horské, papriky křovité, kopřivy dvoudomé, levandule lékařské, pomerančovníku a růže stolisté zaručují v kombinaci s vitamíny a minerály výborné výsledky při léčbě pokožky vlasů a kdy má i antioxidační účinky. K 05 nabízí prevenci, léčbu proti vypadávání vlasů, proti lupům, a řadu pro regulaci mazových žláz.

                                          

____________________________________________________________________________________